Сприйняття фото розкриє твій тип особистості
Пропонуємо вам пройти тест, у якому потрібно не роздумуючи вибрати колір на зображенні, який привернув вашу увагу в першу чергу.
Джерело:coma.in.ua
Пропонуємо вам пройти тест, у якому потрібно не роздумуючи вибрати колір на зображенні, який привернув вашу увагу в першу чергу.
Джерело:coma.in.ua
Профорієнтація – не просто рішення. Це ланцюжок рішень, процес, що відбирає кілька років, а то й десятиліть. Оскільки мета школи – підготувати учнів до дорослого життя, профорієнтація має стати якщо не окремим курсом, то хоча б мати певну кількість годин, відведених на формування в дитини самоусвідомлення та навичок, що згодом допоможуть зробити правильний вибір.
19 лютого 2021 року було затверджено bit.ly/3sm5oQ2 Типову освітню програму для 5-9 класів Нової української школи. Документ містить, зокрема, перелік модельних навчальних програм. МОН пропонує потенційним авторам долучитись до їхнього розроблення.
Докладніше: bit.ly/3f7yGhA
Джерело:МОНУ
Дуже мудрі та правильні слова👍🏻 Робіть своїх дітей щасливими і виховуйте гідно😊
Джерело:Освітній маркер
Джерело:mamabook.com.ua.
“Реве та стогне Дніпр широкий..”, “О, панно Інно” і “Любіть Україну”. Тест для тих, хто впевнений, що досі знає всі вірші українських поетів напам’ять.
Джерело:shlyahta.com.ua
Джерело: 24 канал
У вас немає часу займатися своїм розвитком? Знайдіть усього 15 хвилин у день і скористайтеся нашими порадами. Погодьтеся, 15 хвилин на день — це крапля в морі. Навіть найзайнятіша людина у світі зможе виділити цей час без шкоди для своїх справ. Розумно використаний час неодмінно допоможе вашому розвитку, розширить можливості, знання і навички. Отже, що можна зробити для саморозвитку, якщо у вас є всього 15 хвилин?
📍 21 травня – хімія
📍 24 травня – іспанська, німецька, французька мови
📍 25 травня – англійська мова
📍 28 травня – математика, математика (завдання рівня стандарту)
📍 01 червня – українська мова, українська мова і література;
📍 04 червня – історія України
📍 07 червня – фізика
📍 10 червня – біологія
📍 15 червня – географія
#календар_ЗНО
Джерело: МОНУ
Пробне ЗНО, основна та додаткова сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року відбудуться в заплановані терміни незалежно від рівня епідемічної небезпеки в регіонах. Це передбачено змінами до постанови Уряду від 9 грудня 2020 р. № 1236, які Кабінет Міністрів ухвалив 22 березня 2021 року bit.ly/3lF37wQ.
Згідно з рішенням, під час карантину дозволено проведення заходів з оцінювання якості освіти, здійснення яких належить до завдань Українського центру оцінювання якості освіти та його регіональних підрозділів:
☑ пробного ЗНО,
☑ зовнішнього незалежного оцінювання,
☑ вступних випробувань з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення ЗНО тощо.
Докладніше: bit.ly/2NIaNli
Український центр оцінювання якості освіти
#ЗагальнаСередняОсвіта #ЗНО2021
Джерело: МОНУ
Свято було встановлене в 1999 р. ухвалою ЮНЕСКО. Уперше відзначалося у 2000 р.
Поезія, як зазначено в ухвалі ЮНЕСКО, може стати відповіддю на найгостріші та найглибші духовні запити сучасної людини, але для цього необхідно привернути до неї якнайширшу громадську увагу.
День поезії першими почали відзначати в американському штаті Огайо в 1938 році. Пізніше ініціатива поширилася, охопивши всю планету. Адже мистецтво притягує добро, отже, збагачує наш духовний світ цінностями на якісно іншому рівні.
У кожного з нас свої уподобання, улюблені поети і поезії. Прочитаймо улюблений вірш чи вірші. І не лише 21 березня.
Джерело:MiraStudia Модерна Україна
Фото з рядками Ліни Костенко - з Інтернету.
Джерело: 24 канал
Шевченко залишив по собі величезну творчу спадщину й Україна вшановує визначного поета, художника та мислителя.
Свято Колодія - це українська "Масляна", що відзначається на останньому тижні перед Великоднім постом. Його ще називають Колодки, Масниця, Сиропусний тиждень, Сирна неділя, Пущення.
9 березня святкуємо 207 років з дня народження Тараса Шевченка, українського поета, художника, громадського діяча, основоположника української літератури.
Із біографією Кобзаря знайомий кожен українець.
6 цікавих фактів про Тараса Шевченка, про які ви могли не знати👇
У заході візьмуть участь близько 600 студентів закладів фахової передвищої освіти та понад 50 викладачів, співробітників з міста Києва та 24 областей України. У програмі онлайн-марафону декламування поезій Тараса Шевченка та про Тараса Шевченка, виконання його творів різними мовами, авторська поезія, читання та інсценізації(мініатюри) уривків з творів, музичні номери, тематичні виставки та ще багато цікавого.
Велика спадщина Тараса Шевченка: поезія, проза, мистецтво, – усе пронизане любов’ю до України.
9 березня
https://youtu.be/L57A33UQXpw
10 березня
https://youtu.be/DGffgU5LUxA
Джерело: МОНУ
Завдяки додатку й штучному інтелекту користувачі мережі "оживили” світлини видатних української поетеси Лесі Українки та письменника, мислителя, художника Тараса Шевченка, а також гетьмана Івана Мазепи, – пише obozrevatel.
Фразеологізми – унікальне мовне явище. Це чудовий спосіб збагатити своє мовлення, додати більше змісту й експресії.