📚У подкасті говоритимуть про українські твори шкільної програми, які з певних причин могли пройти повз нас.
📚У подкасті говоритимуть про українські твори шкільної програми, які з певних причин могли пройти повз нас.
Джерело: Освіторія
Технології змінюють освіту не відворотно. Нещодавні дослідження показали: середньостатистичний учитель регулярно використовує 42 освітні диджитал-інструменти. Методи навчання в епоху ШІ теж зазнають змін: найбільш ефективною взаємодією з учнівством називають надання зворотного зв’язку, ігрові методики, проєктну роботу. Усе це вимагає від учителя залучення великих об’ємів часу, якого вони найчастіше не мають. Але дещо можна змінити, якщо педагоги грамотно підберуть для себе помічників — своєрідних «других пілотів» для щоденної роботи. Переклали для вас найбільшу мапу ШІ інструментів для освітян, яку склали міжнародні експерти.
Зібрали для вас 5 цифрових помічників, які допоможуть вам організувати навчальний процес та залучити учнів до активного навчання 👇
🌻 Національний тиждень читання поезії
#останній вірш поета👇
☑ Останній свій вірш «Прощай, мій зошите!» Василь Симоненко написав у черкаській лікарні у грудні 1963 року. У ніч проти 14 грудня 1963 році у неповні 29 років поет помер.
🌻 Національний тиждень читання поезії
Останній вірш поета👇
☑ Останній вірш Івана Франка "Приємний вид" датується 8 лютого 1916 року. Написаний він був Франком у шпиталі Українських січових стрільців, де поет перебував наприкінці життя.
☑ Останнім закінченим твором Лесі Українки стала написана в далекому Єгипті на початку лютого 1913 року віршована поема-казка «Про велета».
19 березня 1931 року народилася Емма Андієвська — українська письменниця, поетеса та художниця, важлива представниця модернізму в українській літературі другої половини XX ст.
#тижденьпоезії2024
Уже завтра розпочинається Національний тиждень читання поезії оголошений Український інститут книги.
Він триватиме з 16 по 24 березня 2024 року.
Створений на основі текстів, написаних в очікуванні на звільнення із заслання. Перша серія присвячена останнім дням в армії.
Слухати: https://to.lk/FgrkyS
Джерело: Радіо Культура
Відсьогодні розпочинається реєстрація для участі в національному мультипредметному тесті (НМТ). Вона триватиме до 11 квітня включно.
Ділимося із вами відомими крилатими висловами генія української поезії👇
210 років тому народилася людина, яка надзвичайно багато зробила для формування української ідентичності.
8 березня світ згадує про боротьбу жінок за свої права: від права здобувати освіту й голосувати на виборах до права на свободу від репродуктивного тиску й захист від домашнього насилля. «Освіторія» зазирнула в минуле українського жіноцтва та розповідає історії видатних і легендарних жінок, які вплинули на перебіг історії, зробили великий внесок у розвиток наукового, суспільного й культурного життя👇
Навʼязливі думки про щось погане чи обтяжливі спогади — теж привід звернутися до спеціаліста або сімейного лікаря, який пройшов навчання за програмою ВООЗ mhGAP. Особливо, якщо вони виснажують уже тривалий час.
Фахівці Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) підготували ще один варіант тестів, які можна використати як тренувальні в межах підготовки до національного мультипредметного тесту (НМТ) у 2024 році💡