Проте канікули — це чудова нагода пригальмувати, відновити сили та подбати про себе. Дозвольте собі трохи сповільнитися й насолодитися моментом, приділивши увагу власному фізичному та емоційному стану. Ось декілька порад, як це зробити, від команди проєкту «Мирна школа»:
1. Розвантажуйте свій мозок 💆🏻♀️
Якщо вас турбують невідкладні справи, не знаєте як встигнути все заплановане на канікулах або відчуваєте пригнічення - візьміть ручку та викладіть усе на папері! Складання списку справ та розподілення їх по днях, або виписування думок, що турбують, допомагає звільнити простір у голові та відчути легкість.
2. Спробуйте щодня виділяти час прогулянки на сонці ☀️
Світлий день зараз короткий, але прогулянки на свіжому повітрі у світлу пору — це важливий крок для покращення роботи мозку та здорового сну. Навіть, якщо погода похмура, 15 хвилин прогулянки вже покращать ваш стан. Якщо є можливість, оберіть маршрут серед дерев — прогулянки в парку чи сквері чудово допомагають розслабитися.
3. Ритуали відновлення 📚
Подумайте, що приносить вам задоволення та допомагає відновитися. Це може бути малювання, в’язання, читання цікавої книжки чи інші приємні заняття. Оберіть один із таких ритуалів та намагайтеся щодня приділяти йому час. Уникайте годин сидіння в телефоні, оскільки це не відпочинок.
4. Фізична активність завжди працює 👯♀️
Якщо у вас немає звички займатися спортом, спробуйте додати до свого дня короткі зарядки або веселі танці. Наприклад, відео з Just Dance на YouTube — це чудовий спосіб поворушитися та отримати заряд позитиву. Танцюйте самі або з друзями!
5. Відкладіть досягнення на потім 🛋️
Пам’ятайте, що канікули — це час для відпочинку, а не для нових навчальних рекордів. Дозвольте собі розслабитися та відкласти всі амбітні цілі до початку нового навчального року 😉
Ці прості кроки допоможуть вам провести канікули з користю для тіла й душі!
Анкета для передзапису на курс:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe3fvTYyOl4nX6Mutyrs4kgHVgiJHLD20YcfvNfyfCZ6io0og/viewform
Джерело:* Проєкт «Мирна школа» підтримується урядом Німеччини, через спільний внесок Програмного офісу forum ZFD в Україні (Civil Peace Service Ukraine - GIZ ZFD ) та Громадянської служби миру Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit GmbH та реалізується ГО «Інститут миру і порозуміння».
#мирна_школа
Комментариев нет:
Отправить комментарий